Home - Wirtualny Nauczyciel

Pomagamy uczniom o różnym poziomie wiedzy zdobywać piątki z matematyki

Szukasz pomocy w nauce dla swojego dziecka, która będzie dostępna 24h na dobę i da mu zbliżoną wartość do drogich korepetycji? 

Chcesz zainwestować w skalowalny produkt, którego plany międzynarodowej ekspansji były wielokrotnie nagradzane na konkursach startupowych?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego, który możesz znaleźć pod przyciskiem poniżej.

Zainwestuj w projekt

Kim jesteśmy

Stworzyliśmy intuicyjnie łatwą i zrozumiałą aplikację do nauki najtrudniejszych tematów szkolnej matematyki.

Virtual Teacher używając innowacyjnych algorytmów tworzy spersonalizowane środowisko nauki, dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb. Rozumiemy czego Ci brakuje do pełnego zrozumienia danego zagadnienia i w razie potrzeby, odeślemy Cię do pomocnych materiałów, które pomogą Ci uzupełnić braki wiedzy. Podejście Virtual Teacher pomogło wielu uczniom, ponieważ nauka z nami jest najefektywniejszym sposobem na zrozumienie matematyki.

Nasza Misja

Chcemy, aby indywidualna i spersonalizowana pomoc w edukacji była dostępna dla każdego w dowolnym czasie.

Wykorzystując lata doświadczeń dydaktycznych oraz nowoczesne i  innowacyjne metody nauki, codziennie pracujemy nad tworzeniem coraz skuteczniejszych formatów nauczania osób zainteresowanych naukami ścisłymi

Metody Nauczania

Uczymy się od najlepszych, dlatego stosujemy metodę Sokratesa. Filozof uważał, że każdy z nas posiada nieuświadomioną wiedzę, a rolą nauczyciela jest pomóc uczniowi ją znaleźć.

Nasza metoda polega na zadawaniu pytań w taki sposób, żeby uczeń sam znalazł rozwiązanie danego problemu. Podawanie gotowej instrukcji w jaki sposób coś policzyć wydaje się nam mało efektywne. Pytania od bardzo ogólnych będą stawać nie coraz bardziej konkretne, co pozwoli na naukę uczniom na różnych poziomach zaawansowania

Pytania od bardzo ogólnych stają się coraz bardziej konkretne, co pozwala na naukę uczniów na różnym poziomie zaawansowania.

Opinie uczniów

Nasza aplikacja Virtual Teacher poparta jest latami doświadczeń dydaktycznych pomysłodawcy - Marka Wójcika

Sto razy lepiej niż w szkole :)

W szkole mój nauczyciel nawet w połowie nie umie tak jasno tłumaczyć. Szkolne lekcje nie wystarczyłyby mi nawet do zdania z klasy do klasy nie mówiąc o maturze. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem tutaj. :)

Patryk Masłowski

Marek uczy mnie 3 lata.

Miałam wiele korepetytorów przed nim, ale żaden nie potrafił mi pomóc. Dzięki niemu moje stopnie są dobre. Podejście do korków super, zdąży wszystko wytłumaczyć. Ma ogromną wyobraźnie, dzięki czemu super tłumaczy.

Martyka Kozłowska

Przygotowanie syna do matury

z matematyki i fizyki było bardzo profesjonalne. Pozwoliło mu to na zdanie matury z matematyki na poziomie rozszerzonym w 80 % i fizyki na 75 % oraz dostanie się na studia na Uniwersytet Wrocławski na informatykę.

Ewa Skalska

Jesteś zainteresowany?

 

Zostańmy w kontakcie, a dowiesz się pierwszy o nowych sposobach na uzyskanie lepszych ocen oraz o nieuciążliwych, prostych i skutecznych metodach poszerzania swojej wiedzy.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij
Loading